Pasūti:

28302171


Mūsu tirgotava

Mūsu tirgotava

Ziedi, ziedu buķetes un katra dāvana top rūpīgā roku darbā un tieši jums. Mums ir svarīgi visam piešķirt pievienoto vērtību, siltu pieskārienu. Esam pārliecinātas, ka niansēm ir nozīme un mazas lietas dara brīnumus.


Filozofija

Filozofija

Mūsu ģimenes uzņēmums nodibināts pirms pieciem gadiem un tajā apvienojušās trīs gaišas galvas – vecākā māsa Liene, jaunākā māsa Lote un mamma Agrita. Liene, kura prot novērtēt un izveidot mirkļu un vienkāršības skaistumu, darbojas ar koku, gravēšanu, albumu iesiešanu, džutas maisiņu šūšanu un citiem smalkiem roku darbiem. Lote ir pasaules apceļotāja, kas smeļas idejas citzemju kultūrās un fantāzijām pieiet racionāli, saliekot punktus uz „i”. Bet Agrita, kurai piemīt dabas dota skaistuma izjūta, ir komandas ideju ģenerators, un viņas ampluā ir ziedi.

Mūs vieno mīlestība uz savu darbu un skaistām lietām, kas spēj cilvēkiem dāvāt īpašu gaisotni. Mūsu moto ir – Prieks radīt prieku! Esam atvērtas, pozitīvas un drosmīgas, tāpēc kopā varam realizēt visdrosmīgākos sapņus un idejas!

Ziedi sagādā prieku!

 


Komanda


Liene

Liene

Romantiķe, kura vienkāršās lietās saskata skaistumu, labprāt apturētu mirkli, lai to izbaudītu ilgāk...

Katru darbiņu īpaši lolo kā to gatavotu sev.


Lote

Lote

Reāliste ar elastīgu domāšanu, atbild par darbnīcas pilnveidošanu un attīstību. Veido saikni ar klientiem, rūpējoties par uzņēmuma atpazīstamību.